Prostenal nabízí účinné výrobky, které podporují správnou funkci prostaty a močových cest a celkovou mužskou sílu. Tyto výrobky byly vyvinuty na základě znalosti tradičně používaných rostlinných výtažků a nejnovějších vědeckých poznatků.

Vysoká kvalita a účinnost přípravků je zajištěna díky:

  • Unikátní metodě zpracování účinných látek
  • Záruka kvality je garantována historicky osvědčeným výrobcem
  • Vyrobeno držitelem GMP certifikátu

Prostenal nabízí 2 produktové řady se specifickými účinky. Obě jsou koncipované na užívání jedné tablety denně:

1) Prostenal CONTROL pro zdraví prostaty a podporu potence
Lze jej užívat kdykoliv v průběhu dne, nejlépe ráno s jídlem a pitím.

2) Prostenal NIGHT pro zdravou prostatu a méně nočního vstávání
1 tableta večer po jídle, zapít vodou.

Prostenal byl vyvinut pro dlouhodobou podporu zdraví prostaty, ale někteří muži mohou vnímat subjektivní zlepšení již za několik týdnů. Doporučujeme užívat Prostenal CONTROL nebo NIGHT alespoň 2 měsíce bez přerušení, neboť tak mohou průběžně pomáhat udržovat zdraví prostaty.

Výrobky Prostenal jsou potravinové doplňky s kombinací rostlinných extraktů, vitamínů a minerálních látek. Žádné kontraindikace nebyly dosud zjištěny, pokud však užíváte předepsané léky, doporučujeme se o užívání výrobků Prostenal nejprve poradit s vaším lékařem.

Výrobky Prostenal jsou doplňky stravy a jako takové nemají obecně žádné vedlejší účinky způsobované kombinací nutričních složek, pokud při užívání dodržujete uvedené pokyny. Doporučujeme však užívat Prostenal s jídlem a zapít tekutinou, abyste zabránili vzácným, avšak možným žaludečním problémům.

Výrobky Prostenal neobsahují cukr ani jiné sacharidy.

V takové situaci vyzkoušejte Prostenal CONTROL. Obsahuje jedinečnou kombinaci složek, která pomáhá podporovat zdravou sexuální aktivitu:

  • Zinek přirozeně podporuje normální hladinu testosteronu v krvi.
  • Výtažek z Tribulus terrestris pomáhá udržovat sexuální touhu.
  • Kombinace výtažku ze saw palmetta a kopřivy dvoudomé podporuje zdravé funkce prostaty a močových cest, neboť výskyt problémů v dolní části močových cest může být u některých mužů předzvěstí problémů s potencí.