Prostenal® nabízí účinné výrobky, které podporují správnou funkci prostaty a močových cest a celkovou mužskou sílu. Tyto výrobky byly vyvinuty na základě znalosti tradičně používaných rostlinných výtažků a nejnovějších vědeckých poznatků.

Vysoká kvalita a účinnost přípravků je zajištěna díky:

  • Unikátní metodě zpracování účinných látek
  • Záruka kvality je garantována historicky osvědčeným výrobcem
  • Vyrobeno držitelem GMP certifikátu

Prostenal® nabízí 2 produktové řady se specifickými účinky. Obě jsou koncipované na užívání jedné tablety denně:

1) Prostenal® CONTROL pro zdraví prostaty a podporu potence
Lze jej užívat kdykoliv v průběhu dne, nejlépe ráno s jídlem a pitím.

2) Prostenal® NIGHT pro zdravou prostatu a méně nočního vstávání
1 tableta večer po jídle, zapít vodou.

Prostenal® byl vyvinut pro dlouhodobou podporu zdraví prostaty, ale někteří muži mohou vnímat subjektivní zlepšení již za několik týdnů. Doporučujeme užívat Prostenal® CONTROL nebo NIGHT alespoň 2 měsíce bez přerušení, neboť tak mohou průběžně pomáhat udržovat zdraví prostaty.

Výrobky Prostenal® jsou potravinové doplňky s kombinací rostlinných extraktů, vitamínů a minerálních látek. Žádné kontraindikace nebyly dosud zjištěny, pokud však užíváte předepsané léky, doporučujeme se o užívání výrobků Prostenal® nejprve poradit s vaším lékařem.

Výrobky Prostenal® jsou doplňky stravy a jako takové nemají obecně žádné vedlejší účinky způsobované kombinací nutričních složek, pokud při užívání dodržujete uvedené pokyny.  Doporučujeme však užívat Prostenal® s jídlem a zapít tekutinou, abyste zabránili vzácným, avšak možným žaludečním problémům.

Výrobky Prostenal® neobsahují cukr ani jiné sacharidy.

V takové situaci vyzkoušejte Prostenal® CONTROL. Obsahuje jedinečnou kombinaci složek, která pomáhá podporovat zdravou sexuální aktivitu:

  • Zinek přirozeně podporuje normální hladinu testosteronu v krvi.
  • Výtažek z Tribulus terrestris pomáhá udržovat sexuální touhu.
  • Kombinace výtažku ze saw palmetta a kopřivy dvoudomé podporuje zdravé funkce prostaty a močových cest, neboť výskyt problémů v dolní části močových cest může být u některých mužů předzvěstí problémů s potencí.