NAŠÍM POSLÁNÍM JE PŘIROZENĚ PODPOROVAT U MUŽŮ JEJICH MUŽSTVÍ

Prostenal® je určen pro všechny muže, kteří si odmítají nazout pantofle, pro všechny ty, kteří nechtějí stárnout, ale zrát. Naším posláním je přirozeně podporovat jejich mužství, aby mohli žít podle svých představ, bez ohledu na věk.

Prostenal

ODBORNOST

Problémy s prostatou jsou nejčastějšími zdravotními potížemi, které postihují dospělé muže po čtyřicítce. Často souvisejí i s dalšími stránkami mužského zdraví a v konečném důsledku mohou mít negativní dopad na život mužů v mnoha ohledech. Proto Prostenal® vyvinul řadu potravinových doplňků stravy pro proaktivní přístup s jedinečným složením, které podporují funkci prostaty a přispívají k celkové mužské potenci, zdraví a pohodě.

KOMPETENCE & DŮVĚRA

Značka Prostenal® vznikla v roce 2000 a nabízí výrobky specificky zaměřené na prostatu. Je součástí skupiny Walmark, předního výrobce doplňků stravy ve střední a východní Evropě. Od té doby prokázal Prostenal® své odborné kvality a získal si důvěru mnoha mužů v tomto regionu.

KVALITA & BEZPEČNOST

Výrobky Prostenal® na bázi rostlinných extraktů jsou vyráběny držitelem GMP certifikátu, který garantuje jejich vysokou kvalitu a účinnost.